Par Satori Alfa
Par produktu
Pētījumi
Interesanti
Atsauksmes
Kur iegādāties?
Kontakti

Mūsu ražotie produkti

Family Fresh - smiltsērkšķu nektārs, nepasterizēts, ar tilpumu 1l

Svaigais smiltsērkšķu nektārs ir dabīgs, ar vitamīniem (C, E, B1, B5), taukskābēm (omega-7, omega-3,omega-6, omega-9) un aminoskābēm bagāts produkts, kas ražots no Latvijā audzētām smiltsērkšķu ogām.Smiltsērkšķu nektārā augļu saturs ir vismaz 42%. Produkta sastāvā ir smiltsērkšķu ogu sula ar mīkstumu, miziņu un ogās ietilpstošo eļļu, kā arī ūdens un glikozes-fruktozes sīrups. Ražošanā pielietotās tehnoloģijas rezultātā produkts ir viendabīgs, aromātisks un ar labu garšu, turklāt gatavs tūlītējai lietošanai. Tas ir produkts, kas stiprinās jūsu organismu!

Produkta derīguma termiņš ir 15 dienas, jāuzglabā temperatūrā no +2 līdz +60C. Pēc produkta atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot piecu dienu laikā!

 

Smiltsērkšķu nektārs ”Goldberry”, pasterizēts, ar tilpumu 235 ml, 108 ml

Smiltsērkšķu nektārs ir vērtīgs, stiprinošs produkts jūsu organismam, kas pagatavots no smiltsērkšķu ogu sulas ar mīkstumu, miziņu un ogās ietilpstošo eļļu, ūdens un glikozes-fruktozes sīrupa. Smiltsērkšķu nektāra augļu saturs ir vismaz 42%. Īpašs ražošanas režīms arī pasterizētā smiltsērkšķu nektārā ļauj saglabāt bioloģiski aktīvās vielas, līdz ar to produktā saglabājas pietiekami augsts C, E , B1 un B5 vitamīnu saturs. Produkts ir bagāts ar aminoskābēm un taukskābēm: omega - 7, omega - 3, omega - 6, omega - 9.Ražošanā pielietotās tehnoloģijas rezultātā produkts ir viendabīgs, aromātisks un ar labu garšu, gatavs tūlītējai lietošanai.

Pasterizācijas procesa rezultātā produktam ir garāks derīguma termiņš - seši mēneši. Produkts jāuzglabā temperatūrā no  +2 līdz +60C. Pēc produkta atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot piecu dienu laikā!


smiltsērkšķu nektārs "Goldberry" ar stēviju

Jaunais produkts smiltsērkšķu nektārs ar stēviju ir AUGU salikums, kas ir veselīgs dzēriens ikdienā.

Stēvijas augs ir dabas dots saldums, kas mūsdienās ir alternatīva cukuram un satur ļoti maz kaloriju.
Stēvija ir noderīga cilvēkiem, kuriem ir liekā svara problēmas vai cukura diabēts.
Zinātniskie pētījumi un pasaules pieredze apstiprina:

Stēvija ir :
  • aptuveni 300reizes saldāka par cukuru,
  • Ir 100% dabīgs produkts un gaŗšo kā cukurs.
  • Sārmaināka par citronu,
  • Nesatur kalorijas, ogļhidrātus un glikēmiskais indekss ir nulle,
  • Neizmaina cukura līmeni asinīs.
Vairāk informācijas www.stevija.lv

  Smiltsērkšķu jauno dzinumu  un lapu pulveris „Možums”, un sēklu izspiedu pulveris.

Lietojot smiltsērkšķus, jau no seniem laikiem gan cilvēki, gan dzīvnieki (pašdziedējoties- izmantojot uzturā lapiņas, mizu un ogas) ir panākuši pozitīvas izmaiņas savā veselībā.

Dažādi sagatavojot smiltsērkšķa produktus -  sēklu izspiedas vai jauno dzinumu un lapu pulveri cilvēku organismā tiek ievadītas vērtīgas vielas; trīs galvenie antioksidanti, 18 aminoskābes, 14 vitamīni un provitamīni un karotīni. Smiltsērkšķi ir vienīgie, kas satur četras nepiesātinātās taukskābes; (w-3(samazina iekaisumus un noņem nogurumu), w-6(samazina vēža iespējamību ), w-7(samazina locītavu sāpes, ekzēmas un psoriāzes simptomus), w-9(pazemina holesterīnu). Smiltsērkšķu  augos kopā ir aptuveni 150 dažādu aktīvu vielu un ķīmisku savienojumu, un šīs vielas organismā viena otras darbību pastiprina ( farmakoloģiskais sinerģisms)un nodrošina organisma pareizu fizioloģisku funkcionēšanu . Pulvera analīzes parāda ļoti lielu dzelzs daudzumu -  70 mg/%lapiņās un dzinumos un 46,2mg/%  sēklu izspiedu pulverī, kā arī mangānu, varu, cinku, kobaltu, magniju. Piedevā ir mazs kalcija daudzums, kas liecina par to, ka dzelzs labi uzsūksies.

Smiltsērkšķu lapu un jauno dzinumu pulveris ir gatavots īpaši saudzīgā režīmā – maksimāli cenšoties saglabāt gan organiskās, gan neorganiskās vērtības.

Smiltsērkšķu zariņu un lapiņu pulverī   īpaši daudz ir dzelzs,mangāns, cinks un varš. Varš nepieciešams sarkano asinsķermenīšu veidošanai un ir enzīmu svarīga sastāvdaļa.
Vara trūkums izraisa vispārēja vājuma sajūtu, ādas iekaisumus, apgrūtinātu elpošanu.

Dzelzs organismā nodrošina skābekļa piegādi audiem un ogļskābās gāzes transportēšanu  projām no audiem. Saistoties ar olbaltumu, dzelzs veido eritrocītos hemoglobīnu – vielu, kas skābekli no plaušām nogādā organisma šūnās un arī piešķir asinīm raksturīgo sarkano krāsu.Dzelzs deficīts organismā izraisa nogurumu, nespēku, galvas sāpes un matu izkrišanu. Pasaules veselības organizācija norāda ka 51% sieviešu cieš no dzelzs trūkuma organismā.Daudzas sievietes ar ēdienu nespēj kompensēt dzelzs zudumus, kuri veidojas pēc menstruācijām. Arī grūtniecēm bieži novēro Fe trūkumu un zemu hemoglobīnu.

Cinks vajadzīgs normālai ādas, matu, nagu augšanai, kā arī labai brūču dzīšanai, jo tam ir nozīmīga loma  olbaltumvielu (organisma būves materiāls, kā ķieģeļi mājai) sintēzē un šūnu ģenētiskās informācijas kopēšanā( pārnešanā) šūnu dalīšanās un augšanas laikā. Cinks ir ļoti svarīgs veselas imūnās sistēmas darbībai, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot - bez infekcijām un audzējiem. Ir ziņas, ka hronisks cinka trūkums organismā var radīt labvēlīgus apstākļus vēža attīstībai.

Dienas deva :Viena ēdamkarote ( sievietēm, kurām ir dzelzs deficīta simptomi - līdz 2 karotēm dienā).

Produktus var lietot dažādos veidos: pievienot salātiem, uzbērt  uz sviestmaizes( pulveris ir bez garšas un smaržas), vai arī iemaisīt kefīrā, paniņās, jogurtā, ļaujot tam nedaudz samitrināties un sajaukties. Būtu labi, ja ir iespējams, lietot arī otru produktu – smiltsērkšķu sēklu izspiedas. Tajās  ir vēl 14% eļļas, kuru tehnoloģiski nav iespējams dabūt ārā no sēklām. Veselībai nāks par labu, ja  lietosiet  dienā vienu karoti lapu pulveri„Možums”un otru karoti smiltsērkšķu  sēklu izspiedu pulveri pie ēdiena.

Produkta apraksts un lietošanas pamācība.

Smiltsērkšķu jauno dzinumu, lapu pulveris „Možums” un sēklu izspiedu pulveris.

Lietojot smiltsērkšķus, jau no seniem laikiem gan cilvēki, gan dzīvnieki (pašdziedējoties- izmantojot uzturā lapiņas, mizu un ogas) ir panākuši pozitīvas izmaiņas savā veselībā.

Smiltsērkšķu  augos kopā ir aptuveni 150 dažādu bioloģisku aktīvu vielu un ķīmisku savienojumu, un šīs vielas organismā viena otras darbību pastiprina un palīdz nodrošināt organisma pareizu fizioloģisku funkcionēšanu, kā arī smiltsērkšķiem piemīt  antioksidatīvas un antibakteriālas īpašības.

Mūsu uzņēmumā ražotais Smiltsērkšķu lapu un jauno dzinumu pulveris ir gatavots īpaši saudzīgā režīmā – maksimāli cenšoties saglabāt gan organiskās, gan neorganiskās vērtības.

Smiltsērkšķu sēklu izspiedas satur ievērojamu daudzumu eļļas- 12g/100g produkta. Smiltsērkšķu eļļas sastāvā ir nepiesātinātās taukskābes mononepiesātinātās taukskābes - w-7 un polinepiesātinātās taukskābes -w-3,w-6,w-9, savukārt piesātinātu tauku aizstāšana ar nepiesātinātiem taukiem uzturā palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs.

Produkta analīzes norāda, ka liels ir vitamīnu daudzums - E vitamīns 11.80 mg/100g lapu, jauno dzinuma pulverī un 7.50 mg/100g sēklu izspiedu pulverī, savukārt C vitamīns ir 121.48 mg/100g lapu, jauno dzinuma pulverī, bet sēklu izspiedu pulverī ir 15.60 mg/100g. Analīzes norāda arī lielu dzelzs daudzumu - 70 mg/100g lapiņās, dzinumos un 5,95mg/100g  sēklu izspiedu pulverī, kā arī fosforu, mangānu, varu, kāliju, cinku un magniju (šo mikroelementu daudzumu skatīt produkta marķējumā).

Smiltsērkšķu sēklu izspiedās un Smiltsērkšķu lapu pulverī esošais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu(agresīvu skābekļa molekulu uzbrukums šūnām).C vitamīnspalīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās, veicina kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai asisnsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu, ādas, zobu darbībai. Veicina nervu sistēmas darbību, uzlabo psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz atjaunot E vitamīna reducēto formu, uzlabo dzelzs uzsūkšanos organismā.

Smiltsērkšķu sēklu izspiedās esošais Kālijs veicina normālu nervu sistēmas, muskuļa darbību un palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, savukārt Fosfors palīdz normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina šūnu membrānu normālu darbību, palīdz uzturēt kaulu, zobu veselību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, muskuļu darbību, veicina normālu olbaltumvielu sintēzi, palīdz uzturēt zobu, kaulu veselību, kā arī nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. Smiltsērkšķu sēklu izspiedu  pulverī esošais Mangāns palīdz uzturēt kaulu veselību, veicina saistaudu normālu veidošanos un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, savukārt Cinks palīdz nodrošināt ogļhidrātu, taukskābju normālu vielmaiņu, veicina normālu DNS sintēzi, veicina normālu auglību, reprodukciju, palīdz uzturēt kaulu, matu, nagu, ādas veselību,  palīdz uzturēt normālu testerona līmeni asinīs, palīdz uzturēt normālu redzi.

Dzelzs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, veicina normālu skābekļa transportēšanu organismā, veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu, nespēku. Daudziem cilvēkiem ir problēmas ar mazasinība jeb anēmija. Pasaules veselības organizācija norāda ka 51% sieviešu cieš no dzelzs trūkuma organismā.Daudzas sievietes ar ēdienu nespēj kompensēt dzelzs zudumus, kuri veidojas pēc menstruācijām. Arī grūtniecēm bieži novēro dzelzs trūkumu un zemu hemoglobīnu. Mūsu ražotajos pulveros ir liels dzelzs daudzums - īpaši  Smiltsērkšķu lapu, jaunā dzinuma pulverī “Možums” (500% no ieteicamās dienas devas pieaugušajiem), savukārt pulveros esošais C vitamīns palīdz tam, lai dzelzs  organismā labāk izmantojas, līdz ar to mūsu ražotie produkti var palīdzēt cilvēkiem samazināt dzelzs trūkumu organismā.

Smiltsērkšķu lapu un smiltsērkšķu sēklu izspiedu pulverī esošais Varš palīdz uzturēt saistaudu veselību, veicina normālu dzelzs transportēšanu ķermenī.

Minētos produkts ieteicams lietot:Vienu tējkarotilapu pulveri „Možums”un/vai otru karoti smiltsērkšķu  sēklu izspiedu pulveri pie salātiem vai cita ēdiena.

Modras Selgas recepte: 1 avokado,4-5 olīves,1 ķiploks,1 tējkaroti pulvera un  visu sablenderē.

Produktus var lietot dažādos veidos: pievienot salātiem, uzbērt  uz sviestmaizes, vai arī iemaisīt kefīrā, paniņās, jogurtā, ļaujot tam nedaudz samitrināties un sajaukties. Par izmaiņām Jūsu organismā un citiem ieteikumiem rakstiet mums: info@satorialfa.lv

 


 
Copyright © 2010; Created by MB Studija. »