Par Satori Alfa
Par produktu
Pētījumi
Interesanti
Atsauksmes
Kur iegādāties?
Kontakti

Par uzņēmumu

Pētījumu rezultātā ārsts Māris Selga pārliecinājās par smiltsērkšķa iedarbību uz cilvēka veselību un izstrādāja tehnoloģiju, kas smiltsērkšķu pārstrādes procesā spēj saglabāt visas šajā ogā esošās vielas un vitamīnus. Pēc tam tika izveidots uzņēmums „Satori Alfa”.

Uzņēmuma specializācija ir smiltsērkšķu audzēšana un pārstrāde.

Mūsu  uzņēmums 2013. gadā ieguva ISO 22000: 2006 pārtikas drošības pārvaldības standartu.

Uzņēmuma „Satori Alfa” piedāvātais produkts – smiltsērkšķu nektārs tiek ražots pēc īpašas receptes sadarbībā ar Latvijas zinātniekiem un tā izgatavošanas tehnoloģija ir aizsargāta. Ar gadiem krātā pieredze ļauj saglabāt visu to īpašību un vērtību kopumu, ko satur unikālie un vitamīniem bagātie smiltsērkšķa augļi. Uzņēmums turpina darbu pie smiltsērkšķu nektāra receptūras pilnveidošanas un pētniecības.

Uzņēmuma vadītājs-ārsts Māris Selga: „Daba ir devusi cilvēcei unikālu augu pēc sava satura un formas. Smiltsērkšķa skaistums un ērkšķainība to padara par grūti novācamu, bet satura bagātība par grūti pārstrādājamu. Mūsdienu realitātes apzināšanās liek mums iet šo atklāsmes (Satori) ceļu un veidot jaunus, vērtīgus un dabīgus produktus.”

Mēs pateicamies smiltsērkšķa nektāra lietotājiem par uzticību, atsaucību un augstu produkta novērtējumu.

SIA Satori Alfa kolektīvs

Copyright © 2010; Created by MB Studija. »