Par Satori Alfa
Par produktu
Pētījumi
Interesanti
Atsauksmes
Kur iegādāties?
Kontakti

1. Klīniskajā pētījumā secināts, ka smiltsērkšķi veiksmīgi var izmantot ar aknu cirozi slimojošo pacientu ārstēšanai un profilaksei.

http://www.wjgnet.com/1007-9327/9/1615.pdf

2. Noskaidrots, ka uztura bagātinātājiem, kuru sastāvā ir melleņu un smiltsērkšķu ekstrakts, ir labvēlīga ietekme uz bērniem, kas slimo ar 1. tipa cukura diabētu. Šiem pacientiem ievērojami samazinājās glikozētā hemoglobīna līmenis, tāpēc būtu jāapsver iespēja šos antioksidantus izmantot 1. tipa cukura diabēta terapijā.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19009913

3. Zinātnieki secinājuši, ka arī smiltsērkšķim ir būtiska nozīme krūts vēža slimnieku ārstēšanā, pateicoties spējai samazināt oksidatīvā stresa izraisītās sekas.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18389773

4. Veiktajā pētījumā noskaidrots, ka, lietojot uzturā smiltsērkšķa kauleņus, tas nenovērš saaukstēšanos vai saslimšanu ar gremošanas trakta infekcijām, bet samazina C reaktīvā proteīna (iekaisuma marķiera) līmeni serumā un mazina kardiovaskulāro slimību risku.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17593932?itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum&ordinalpos=1

5. Tika pierādīts, ka ar antioksidantiem bagātā smiltsērkšķu sula spēj mazināt risku saslimt ar sirds – asinsvadu sistēmas slimībām. Pacientiem asins plazmā paaugstinājās augsta blīvuma lipoproteīnu blīvums un triacilglicerola koncentrācija. Šī sula spēj aizkavēt zema blīvuma lipoproteīnu oksidēšanās procesu.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12088800?itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum&ordinalpos=1

 
Copyright © 2010; Created by MB Studija. »